Nowoczesny odkurzacz dla nowoczesnego domu

Odkurzacz Rainbow dystrybuowany przez naszą firmę jest najlepszej klasy urządzeniem, pozwalającym w wygodny oraz spokojny sposób zadbać o czystość w każdym domu. Komfort domowy oznacza przede wszystkim życie zgodnie z zasadami czystości. Najnowszy model naszego odkurzacza zapewnia trwałość przez długie lata. Dodatkowo dołączone do niego akcesoria sprawiają, że jest dużo bardziej funkcjonalny od zwykłych sklepowych odkurzaczy.

Szczotka do podłóg i ścian

Stworzona specjalnie do czyszczenia podłóg drewnianych, wykładzinowych oraz z kafelków. Szczotka zaprojektowana, by usuwać wszelkiego rodzaju brud i kurz.

Szczotka antystatyczna (do kurzu)

Stworzona, by dom ślnił czystością. Ściąga kurz z pomijanych miejsc, takich jak parapety, żaluzje, abażury, lampy, listwy, rośliny doniczkowe, ekrany i zasłony. Dzięki tak dokładnemu czyszczeniu Rainbow jest doskonałym odkurzaczem dla alergików

Szczotka tapicerska

Głęboko osadzony brud może zmniejszyć żywotność materiału, dlatego powstała szczotka, która usuwa brud z mebli tapicerowanych. Szczotka ta rozszerza wachlarz możliwości czyszczących odkurzacza.

Ssawka szczelinowa krótka

Użyj ssawki do czyszczenia szczelin w miejscach wąskich i ciasnych, takich jak żeberka kaloryfera, szczeliny wzdłuż krawędzi podłogi, podłoga pod grzejnikiem, a zobaczysz jak szybko zagości u Ciebie porządek.

Końcówka pompująca

Przeznaczona do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a zarówno pomocna jest w nadmuchiwaniu zabawek i materacy.

Ssawka szczelinowa długa

Chłodnica lodówki przyciąga kurz i pył, który znacząco wpływa na obniżenie jej wydajności i podwyższenie cen za energię. Dzięki ssawce szczelinowej długiej problem ten zostanie rozwiązany, gdyż skutecznie wyczyści lodówkę z wszelkich zanieczyszczeń. Odkurzacz dzięki niej nie tylko czyści ale pozytywnie wpływa na budżet domowy.

Wieszak narzędziowy

Od teraz wszystkie używane przez Ciebie końcówki, możesz umieścić w specjalnie zaprojektowanym do tego "wieszaku", dzięki czemu ułatwi Ci to porządki domowe.

Worek

Worek z tworzywa sztucznegoprzeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek.