Jak to działa?

Klasyczny odkurzacz posiada zwykły worek papierowy, który po pierwszych minutach działania przestaje być skuteczny. Kolejnym mało przyjemnym elementem odkurzaczy wyposażonych w worki papierowe jest ciągle unoszący się kurz, który bardzo źle wpływa na zdrowie oraz samopoczucie domowników.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klienta Rainbow stworzył odkurzacz na miarę nowoczesnego domu, który odseparowuje nieczystości poprzez użycie zapachowego pojemnika z wodą. Do zbiornika z wodą należy dobrać odpowiedni preparat zapachowy, który będzie sprawiał, że każde pomieszczenie będzie w pełni odświeżone.

Celem projektu odkurzaczy Rainbow było stworzenie urządzenia, które będzie niezawodne przez długie lata. Jakość wykonania oraz innowacyjność rozwiązań wyróżnia Rainbow. Dodatkowo naszym klientom oferujemy akcesoria, które usprawniają oraz umilają pracę z naszym odkurzaczem.

Mokry kurz nie lata

Wet Dust Can’t Fly®


Rainbow korzysta z najśilniejszego żywiołu jaki podarowała nam Natura - wody. Dzięki niej kurz oraz nieprzyjemne zapachy zostają zastąpione czystym i świeżym powietrzem.

Dwa razy czystsze

Twice as clean


Odkurzacz Rainbow wyposażony jest w dwustopniową filtrację, dzięki czemu usuwa niemal 100% zanieczyszczeń, znajdujących się w domu. Filtracja wodna potrafi wychwycić 99,997% natomiast system filtrujący Hepa usuwa pozostałe mikroskopijne cząsteczki, które są niewidoczne dla oka, ale bardzo szkodliwe dla zdrowia.

Silnik Hurricane™

Hurricane® Motor


Silnik Hurricane™ jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Dzięki najnowszej technologii silnik wyposażony jest w (wykazuje) niezwykłą moc, która przyśpiesza pracę Rainbow i uprzyjemnia codzienne sprzątanie.

Moc i kontrola

Power and control


Odkurzacz Rainbow posiada starannie umieszczone w ergonomiczym uchwycie przyciski do sterowania. Umożliwia to łatwe i precyzyjne wykorzystywanie wszelkich akcesoriów, które wchodzą w skład doposażenia odkurzacza Rainbow.

Szybki montaż

Quick Connect


Wymiana akcesoriów jeszcze nigdy nie była tak prosta - a wszystko to dzięki szybkozłączu, które ułatwia oraz przyśpiesza pracę z odkurzaczem Rainbow.

Łatwe przemieszczanie

Travel lightly


Rainbow podąża za Tobą z pokoju do pokoju dzieki lekkiemu i zwrotnemu wózkowi, a gumowe zderzaki zamieszczone na wózku chronią Twoje ściany i meble przed zniszczeniem.

Reflektory LED

On-Board LED Headlights


Dzięki reflektorom LED możesz sprzątać nawet przy zgaszonym świetle, gdyż oświetlają one drogę przed odkurzaczem i dbają, aby każdy kąt Twojego mieszkania został posprzątany.

Perfekcyjne czyszczenie

Wall-to-wall cleaning


Szczotki Active-Edge pozwalają poszprzątać trudno dostepne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Obrotowe szczotki sprawiają, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiając Twój dom czystym i odświeżonym.