Power Nozzle - elektryczna szczotka do odkurzacza Rainbow

Power Nozzle doskonale sprawdza się podczas czyszczenia dywanów, wykładzin, terakoty oraz innych twardych powierzchni. Szczotki Active-Edge pozwalają posprzątać trudno dostępne miejsca, a nawet oczyścić listwy przypodłogowe, gdzie gromadzi się najwięcej kurzu. Profesjonalna praca obrotowych szczotek sprawia, że brud i wszelkie zanieczyszczenia znikają w dyszy Power Nozzle, pozostawiajac Twój dom czystym i odświeżonym. Dzięki reflektorom LED możesz sprzątać nawet przy zgaszonym świetle, gdyż oświetlają one drogę przed odkurzaczem i dbają, aby każdy kąt Twojego mieszkania został posprzątany.

Aqua Mate - wyczyść dywan swoim odkurzaczem Rainbow

Zmaksymalizuj możliwości czyszczące Twojego Rainbow stosując AquaMate i preparat czyszczący. Używając naturalnej siły czyszczenia wody i naszego specjalnie opracowanego rozwiązania AquaMate Carpet Cleaner jesteś w stanie doczyścić każdy dywan. Wszystko to dzięki szerokokątnym obrotowym szczotkom, które docierają do końca włókien dywanów. Aquamate skutecznie usuwa zanieczyszczenia z dywanów i wykładzin, a czyszczone powierzchnie szybko wysychają. Specjalny preparat AquaMate czyści, regeneruje i odświeża dywany.

RainJet - czyszczenie brudu i kurzu

RainJet w celu usunięcia brudu i kurzu z twardych powierzchni, wykorzystuje niedocenioną moc wody. Rain Jet posiada samodzielny zbiornik o pojemności umożliwiającej czyszczenie dużych powierzchni, wymienne gąbki i szczotki do szorowania brudu i zanieczyszczeń, gumowy fartuch, który w połączeniu z mocą przepływu powoduje bezsmugowe usuwanie wody z twardych powierzchni, dwie głowice czyszczące: gąbkę do delikatnych powierzchni oraz szczotkę do szorowania oraz precyzyjną kontrolę dozowania płyny czyszczącego.

Rainbow Mate - wyczyść dywan swoim odkurzaczem Rainbow

Poszerz możliwości czyszczenia swojego Systemu Rainbow dzięki szczotce elektrycznej RainbowMate. Szczotka przeznaczona jest do czyszczenia trudno dostępnych miejsc (nieosiągalnych powierzchni). Ponadto Rainbow Mate zostało stworzone, aby pomóc Ci w czyszczeniu wykładzin na schodach, mebli tapicerowanych, materacy czy wnętrz samochodów. Szczotka elektryczna RBM jest lekka, mała i dodatkowo napędzana silnikiem, co wraz z odkurzaczem Rainbow podwaja siłę czyszczącą.

Zapachy - odświeżaj powietrze podczas odkurzania

Wprowadź do swojego domu przyjemny zapach i orzeźwienie. Wystarczy, że dodasz tylko kilka kropli do pojemnika z wodą. Dzięki wysokiej koncentracji zapachu, wydajność każdej małej buteleczki jest ogromna. Każdy zestaw zawiera cztery kompozycje zapachowe: kwiat jabłoni, sosna syberyjska, fiołek, cytryna.

Preparaty - wyczyść swój dom kompletnie

Dzięki serii preparatów czyszczących możesz pozostawić dom i powietrze w należytym porządku. Dla Twojej wygody zostały opracowane następujące środki:
Fresh Air (Eliminuje nieprzyjemne zapachy z otoczenia pozostawiając powietrze świeżym i czystym.)
Rexafoamer (Usuwa wszystkie plamy z dywanów, wykładzin i tapicerki.)
AquaMate (Kombinacja czyszczenia, regeneracji, odświeżania i ochrony Twoich dywanów.)
Clean Floor (Idealny do czyszczenia bardzo zabrudzonych podłóg.)

RainMate - odświeżaj swoje powietrze z Rainbow

RainMate to profesjonalny odświeżacz powietrza, który bez współpracy z odkurzaczem Rainbow odświeży powietrze w Twoim domu. RainMate posiada własne zasilanie o mocy 40W, co pozwala na nieustanne korzystanie w domu z pełnej profilaktyki medycznej, jak np.: filtracja, nawilżanie, jonizacja czy inhalacja. Dodatkowo stosując olejki można uzyskać przyjemne, odświeżone i pachnące powietrze. Doskonale zaprojektowany, aby postawić go na każdym biurku, blacie lub w przedpokoju.

Rexafoamer


Po połaczeniu ze spryskiwaczem (Rainbow® Sprayer) oraz płynem Rexafoamer tworzy zestaw do wytworzania tzw. "suchej piany", dzięki czemu Twoje dywany, wykładziny czy meble tapicerowane mogą być prane w domu.

4-Quart Basin


Dodatkowy 4 litrowy zbiornik na wodę przydatny podczas podczas sprzątania dużych powierzchni lub prania dywanów wymagających większej ilości wody.

Aerofresh Bag


"Worek" z tworzywa sztucznego przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek.

Extended Hose


Dłuższy wąż pomocny podczas odkurzania schodów, stropów lub wentylatorów.

Rainbow® Sprayer


W połączeniu z odkurzaczem tworzy wygodny i funkcjonalny spryskiwacz do roślin lub szyb.